Модельный ряд Toyota

Отзыв о Toyota Camry 2011 года

Toyota Camry 2011
Автомобиль: Toyota Camry 2011 г.в., седан, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 35000 км, двигатель - 2.5 бензин, комплектация - Lux
Автор: Сергій (Украина, Теплик)   15.11.2013
Toyota Camry 2011 фото $iToyota Camry 2011 фото $iToyota Camry 2011 фото $iToyota Camry 2011 фото $iToyota Camry 2011 фото $i

Отже, пройшло 2 роки з моменту покупки і експлуатації авто. За цей час наїздив 34 781 км (окрім Тойоти ще володію Рено Кенгу 4+4 і службовою Шевроле Нивою), пройшов 2 ТО, які проходив в ОД в місті Вінниця. Попереднім авто теж була Тойота Кемрі 2008, так що вибір машини був свідомим і недовгим, як тільки вийшла нова модель V40 продав і купив цю, так що буду порівнювати з нею. За два роки експлуатації жодних проблем - все працює як книжка пише. В порівнянні із попередньою моделлю машинка стала краще їхати в рази і при цьому ще й менше споживати пального. Навіть не знаю чи це так вплинули + 13 к.с., чи прибавка в об'ємі, чи інженери просто щось перенастроїли, але машинка стала якоюсь живкішою, вона почала швидше реагувати на натиск педалі газу, вже намає такої паузи як на 40-ці. Якщо на 40 моделі я просто їхав, то на цій буває хочеться поганяти, благо і підвіска дозволяє це робити. Не сказати, що підвіска стала жорсткою і управління феноменальне - ні, але це і не попередня підвіска, яка живе ніби окремим життям не відчуваючи жодних ям, розгойдуючи машину на горбочках і крениться в поворотах так наче ти маєш злетіти в кювет. На V50 підвіска і авто одне ціле, ти вже краще відчуваєш звязок між машиною і кермом, відчуваєш стан дороги, крени в поворотах теж є, але вони не такі критичні як на попередній моделі, в поворотах я швидкість лиш трішки, дивлячись на умови. Але хочу сказати, що і комфорт ніде не дівся, машинка м'яко іде по наших дорогах. Так що на ходовою японці добре почаклували - молодці. Останнім часом люблю їздити на задньому дивані, добре що є кому возити, місця там ну дуже багато, та ще й під себе можна настроїти сидіння, і обігрів є, і музикою управляти можна і навіть помойму БК, коротше кажучи класно. Сама машинка мені подобається і по цей день, про дизайн говорити не буду, бо смаки в усіх різні, але ще раз підкреслю мені він дуже подобається. Багажник величенький, відкривається і з пульта, і з надвору кнопкою під кришкою багажника. Хотів би підкреслити хороше ксенонове світло з поворотними лінзами, класна штука вночі. Розхід по трасі всередньому 7.0 л, змішаний десь 8.5 л, міський точно не скажу бо живу у селі, хоча за моїми спостереженнями приблизно 10 - 10.5 л. В основному наче все. Якщо будуть питання - будь ласка, буду старатись оперативно відповідати.

Плюсы автомобиля: Двигун. Ходова. АКПП. Дизайн. Оптика.

Минусы автомобиля: ЛКП. Монохромний старий як світ дисплей клімат-контроль.

Совет покупателю: Машина супер, вона коштує своїх грошей це точно, надійна і недорога в обслуговуванні.

В тот же день Сергій дописал: Вибачте за помилки.

Через 10 мес. и 19 дней Сергій дописал: Пройшов ТО № 3. З машиною все ок. Всім удачі.

git

отличьный корабль !! и отзыв хороший ничего лишнего!!...скажите кода вы покупали были варианты без деревянных вставок если да то как комплектацияназывалась?...не могу найти

Slavik0080

Ставки можно снять и поставить,к примеру,серого цвета.

Спасибо, нет все машины, начиная с базовой комплектации, идут с деревянными вставками, даже не ищите

Алекс7388

Автору - самые наилучшие пожелания. Спасибо за информативный отзыв

Slavik0080

Сергей,разделяю Ваше удовольствие от пользования автомобилем!Сам на такой же катаюсь (только в простой комплектации) и не нарадусь.40ка тоже была- новая модель (50ка) однозначно лучше,соглашусь с Вами.Единственное вопрос,как Вы умудряетесь ездить с расходом 7л по трассе? Я так понимаю,что это при скоростях 100-110км/ч не больше.. К стати,я как то ехал по трассе,а в это время ребянок спал и спешить было некуда,скорость была 80-90 км/ч, то за поездку в 50км расход показала 5,9л/100 км.. И это на таком не маленьком автомобиле,с таким обьёмом двигателя Ещё вопрос,на каком бензине ездите?

Все вірно. Розхід в 7 л по трасі це при їзді до 110 км/год, з такою швидкістю я їзджу в більшості випадків (можна сказати 80 %). Не знаю чи то старію))), чи то життєвого досвіду набрався, чи що))), але прояви агресивною їзди в мене з кожним роком проявляються все рідше і рідше, мені б цю машину в 25 р....ех... Майже завжди заправляюсь А-95 Євро, а взимку А-95 Пульс на ОККО, бо це єдина брендова заправка в моїх краях, ї цей бензин перевірений часом, і мною особисто (постійно заправляюсь там уже 2 роки). Заправлявся ще і на Шелл, і на Вог, і на Сокар начебто теж все норм.

Slavik0080

Таже история,постоянно лью 95 Пульс на ОККО,всё отлично.Пару раз заливал просто 95 (так же на ОККО),так показалось что динамика чуть хуже стала.. не знаю,может самовнушение..

Vladimir-81

Во технологии, Камрюха 2.5 потребляет столько же, сколько раньше кушала Королла 1.6 Никто не в курсе, сколько хавает 50ка с мотором 3.5?

В городе от 13 до 15 литров.Надавить можно любюцифру с таким мотором

polifaker007

Здравствуйте! а как насчет качества ткани оббивки салона и карт дверей? мое мнение как владельца то не очень, в ланосе как то и то не так кашлатится и провисает ткань со временем эксплуатации. А так машинка неплохая, даже по расходу для такого двигателя приемлемо.

polifaker007

-этот вопрос к тем, у кого комплектация без кожи (Comfort)

Bogdan77

Доброго дня Тільки планую пересісти на хорошу машину. Розглядаю варіанти Камрі, Фольксваген Пассат Б7, Ауді А4. Які ваші думки про ці машини? Що скажете? А також, чи можна поставити на Камрі з мотором 2,5 газову установку? На скільки є потреба в газовій установці? (Їжджу в рамках 20000км\рік) Буду вдячний за коментарі.

Тест-драйв Toyota Camry: Разумная достаточность
Разумная достаточность

Новая Camry, ездовую презентацию которой японцы устроили на Лазурном берегу во Франции, принесла с неспокойных островов стихию – безмятежно-синее Средиземное море окрасилось в коричневый цвет и забурлило ураганами.

Продажа б/у Camry

Toyota Camry 2019 Toyota Camry 28.800$ 2019 55.000 км