Модельный ряд Toyota

Отзыв о Toyota Camry 2018 года

Автомобиль: Toyota Camry 2018 г.в., седан, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 958 км, двигатель - 2.5 бензин, комплектация - Comfort
Автор: Mykola (Украина, Киев)   03.02.2019
Расход в городе: 10.8 л/100км, по трассе: 9.0 л/100км, средний: 10.0 л/100км

Кемрі у базі, комфорт.

Спробую описати ті питання, які у мене виникли при виборі авто і на які я не зміг знайти відповідь в інтернеті та youtube.

1. Кліренс. На авто не ставив захист двигуна і бризговики. Кліренсу на 80% вистачає для Києва і області.
2. Габарити. Завдяки камері і датчикам, проблем при паркуванні і маневруванні - немає. Єдине, при підїзді передом до перешкоди треба бути обачним, передні датчики бачать лише по бокам.
3. Динаміка. Вистачає для спокійних не темпераментних людей. Якщо любите "поотжигать" - Кемрі не ваш варіант. Вона може, але це не її стихія. Машина споживає 10-11 літрів у міському режимі зимою.
4. Розмір дисків в базі. Нормальні. Машина виглядає класно і пропорційно.
5. Тканина якісна, виглядає дорого.
6. Комфорт посадки - комфортно. Сидиш як дядько.
7. Шум - гарна шумоізоляція.
8. Поки що не відчув, що там Тойота змінила у задній підвісці. Їздить так само, як і 40вка, але тихіша в салоні і трохи динамічніша.
9. Слабенька мультимедія - фактично, у вас в автомобілі є дорога блютуз-колонка. Немає карплею, крива прошивка (половина слів - українською, інша - російською), не може читати половину контактів із телефону.
10. Оптика - на десятку! Світить дуже класно, все видно.
11. Колір - не шкодую, що не взяв чорну. Мені здається, мода на чорні кемрі Слава Богу вже проходить.
12. Дуже класно працює клімат.
13. Ціна - 26к за базу у Січні 2019 за машину 2018 р.в.

Плюсы автомобиля: 1. Дизайн. 2. Співвідношення ціна/якість.

Минусы автомобиля: 1. Слабка мультимедія. 2. Великі витрати пального.

Совет покупателю: 1. Беріть "комфорт". 2. Не беріть чорний колір. 3. Ставте решітку радіатора.

Wert

Чорний рулить)))

Тест-драйв Toyota Camry: Вот теперь тебя люблю я!
Вот теперь тебя люблю я!

Провинциальный символ оглушительного личного успеха и жизненного процветания — седан Toyota Camry, считающайся среди значительной части отечественных автомобилистов своего рода машиной-диагнозом, в 2018-м году предстал перед нами в новом амплуа — интеллигентном и современном.

Продажа б/у Camry

Toyota Camry 2019 Toyota Camry 18.900$ 2019 95.000 км